Archive for декември 14th, 2020

Коментарите са изключени за АРХИЕРЕЙСКА СВЕТА ЛИТУРГИЯ В РУСЕНСКИЯ ХРАМ „ВСЕХ СВЯТИХ”

АРХИЕРЕЙСКА СВЕТА ЛИТУРГИЯ В РУСЕНСКИЯ ХРАМ „ВСЕХ СВЯТИХ”

На 13 декември 2020 г. Негово Високопреосвещенство Русенски митрополит Наум отслужи св. литургия в храм „Всех Святих” в престолния си град. На архиерея съслужиха: прот. Милен Цветков, свещ. Ивайло Райков и дякон Росен Георгиев. В края на богослужението владиката произнесе проповед, пожелавайки на християните да посрещнат светлите Рождественски празници в здраве и бодър дух.

Коментарите са изключени за РУСЕНСКИЯТ МИТРОПОЛИТ НАУМ ПОСЕТИ ГРАД ПОПОВО

РУСЕНСКИЯТ МИТРОПОЛИТ НАУМ ПОСЕТИ ГРАД ПОПОВО

На 12 декември 2020 г. Негово Високопреосвещенство Русенски митрополит Наум  посети гр. Попово, където отслужи св. литургия в старинния храм „Св. Архангел Михаил”. На архиерея съслужиха: ст. ик. Валентин Лазаров, архиерейски наместник за Поповска духовна околия, архим. Симон Бодуров, свещ. Евгений Загорняк, дякон Росен Георгиев и дякон Огнян Иванов. В края на св. литургия Негово […]